
Фен Valera Action Super Plus 1600 Black настенний для гостиниц
2 685,80 ₴
- В наличии
- Код: 542.06/038A Black
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настінний фен з тримачем
- Потужність 1600 Вт
- Безпечний хвилястий нагрівальний елемент
- Плавний перемикач: 2 швидкісних режиму, 3 температурні режими
- Функція подачі холодного повітря
- Кнопка включення / вимикання
- Насадка-концентратор
- Настінний тримач з вимикачем
Унікальне швейцарська якість моторів, якими оснащені фени Valera®, збільшує термін служби приладів в кілька разів і істотно знижує рівень відмов і пошкоджень.
У всіх фенах Valera® використовується дротяний хвилястий нагрівальний елемент, що робить розподіл температури повітряного потоку більш рівномірним, у порівнянні зі спіральними нагрівальними елементами.
Запатентований вентилятор FLON - Fan Low Noise (вентилятор низького шуму) виробляє більш потужний повітряний потік, при цьому знижуючи акустичний шум фена.
Фени Valera® виробляються на заводі в місті Лігорнетто (Швейцарія) і маркуються логотипами «Швейцарський хрест» і «Зроблено в Швейцарії», які є гарантією якості і високого рівня компетенції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Valera |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 6 |
| Количество скоростей | 2 |
| Количество температурных режимов | 3 |
| Страна производитель | Швейцария |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Функция ионизации | Нет |
| Холодный обдув | Да |
| Тип | Фен |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Концентратор | Да |
| Регулировка скорости | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 542.06/038A Black |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
| Глубина | 115мм |
| Мощность | 1600 Вт |
| Тип включения | Кнопка включения |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 685,80 ₴


