
Дозатор піни 1000 мл, вбудований
1 418,70 ₴
- В наявності
- Код: 311300
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудований дозатор піни Noksi, працює під час натискання на верхню частину пристрою. Підходить для використання в місцях із високою відвідуваністю.
- Простий і сучасний дизайн
- Гладка дзеркальна поверхня
- Неіржавка сталь стандартної якості для довговічності та ефективності
- Ручне керування натисканням на насос
- Заміна запасних частин продається окремо
- Зручний, простий, гігієнічний і екологічно чистий
Висота: 32,5 см Ø 8,5 см. Помпа 12,5 см. Діаметр отвору для встановлення 20 мм. Фіксувальна шайба 45 мм.
Встановлюється в місцях з високою відвідуваністю людей, у яких неможливий монтаж на стіну — лікарнях, вдома, школах, готелях, торгових центрах і громадських місцях.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 32.5 см |
| Глибина | 8.5 см |
| Об`єм | 1000 мл |
| Ширина | 8.5 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 311300 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Призначення диспенсера | Для піни |
| Наявність замку | Да |
| Виробник | Noksi |
| Спосіб установки | Вбудовуваний |
| Тип | Дозатори для рідкого мила і піни |
| Тип управління | Ручне |
| Колір | Хромоване покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 418,70 ₴

