
Сушарка для рук CS-200-X LOSDI 1980 Вт
8 158,10 ₴
- В наявності
- Код: CS-200-X
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LOSDI CS-200X-L — компактна сушарка в корпусі з ABS-пластику. Автоматично вмикається і вимикається завдяки інтегрованому чутливому датчику. Працює від звичайної мережі 220 В. Робить руки сухими за 25 секунд. Ефективний захист від бризок за стандартом IP21. Встановлюється за прихованого монтажу на комплектні кріплення
Призначена для приміщень із прохідністю 5-15 осіб/год: магазини, офіси, ресторан, кафе, бар.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Losdi |
| Потужність | 1980 Вт |
| Поверхня | Глянцева |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.73 кг |
| Висота | 30.8 см |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-200-X |
| Час сушіння, с | 40 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 23 см |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Підключення до електричної мережі | Пряме підключення |
| Швидкість повітряного потоку (Макс) | 21 м/с |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Сушарки для рук |
| Тип харчування | 220~230 В - 50/60 гЦ |
| Рівень шуму, дБ | 75.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 158,10 ₴
