
Ліктовий дозатор антисептика та рідкого мила Rixo Maggio S024W
884,80 ₴
- В наявності
- Код: S024W
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
Настінний ліктьовий дозатор Rixo Maggio S024W використовується в місцях із підвищеними вимогами до гігієни. Підходить для використання в лікарнях, кафе та ресторанах, школах та ін., рекомендується до обладнання місць із серйозніми вимогами до чистоти та гігієни. Дозатор виготовлений з ударостійкого ABS пластику, важіль із неіржавкої сталі, який дозує насос, виготовлений із хімічно стійкого пластику. Механізм роботи унеможливлює контакт долоні з поверхнею дозатора, що забезпечує повну гігієнічність. Подавання рідини здійснюється легким натисканням ліктя на важіль, диспенсер не допускає протікання мийного засобу. Завдяки знімному носику-розпилювачу, ліктьовий дозатор Rixo Maggio S024W може працювати з рідинами будь-якої в'язкості та рідких засобів для дезінфекції рук.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Вага | 0.41 кг |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Країна виробник | Італія |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Об`єм | 1000 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | S024W |
| Габаритні розміри (ВхШхГ) | 300х100х240 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Наявність замку | Немає |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Дозатор для дезінфікувального засобу та мила |
| Тип управління | Ліктьовий |
- Ціна: 884,80 ₴



