
Rixo Maggio H01В електросушарка для рук
16 897,40 ₴
- В наявності
- Код: H01B
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
Заглибна електросушарка для рук Rixo Maggio H01В. Позбавтеся витрат на купівлю та поповнення паперових рушників і скоротіть витрати на вивезення сміття! Maggio H01W найкомпактніша заглибна високошвидкісна сушарка для рук. Невеликі розміри цієї моделі дають змогу встановлювати її в будь-яких місцях для громадських ванних кімнат. Ступінь вологозахисту — IPX4 — запобігає потраплянню вологи всередину сушарки з усіх боків. Інфрачервоні датчики контролюють процес роботи сушарки, автоматичне вимкнення за 25 секунд. Сушарка обладнана високошвидкісним двигуном (час висихання рук7-10 с.) новим HEPA-фільтром більшого розміру з ефективністю 99,9%, прихованим перемикачем для регулювання високої й низької швидкості повітря й інтелектуальною системою обігрівання. Замикний резервуар для води обладнаний світловим індикатором, він спрацьовує, коли повністю заповнений. Сушарка має автоматичний тепловий захист, включно з захистом від перевантаження за струмом, захистом від перегрівання, захистом від короткого замикання, і працює в оптимальному діапазоні для досягнення максимального терміну експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Вага | 6.4 кг |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | H01B |
| Час сушіння, с | 7-10 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Колекція | Maggio |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | HEPA-фільтр |
| Підключення до електричної мережі | Мережевий кабель |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 533x295x180 мм |
| Швидкість повітряного потоку (Макс) | 80-95 м/с |
| Спосіб установки | Настінний |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Тип | Сушарки для рук |
| Тип харчування | 220~240 В - 50/60 гЦ |
| Тип управління | Сенсорне |
- Ціна: 16 897,40 ₴









