
Диспенсер туалетного паперу Rixo Maggio P003W
1 097,60 ₴
- В наявності
- Код: P003W
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель P003W виготовлена в оновленому, класичному для Rixo дизайні MAGGIO. Рекомендується поєднувати з дозаторами та диспенсерами тієї ж серії для створення індивідуального дизайну. Підходить для туалетних кімнат із середньою та високою інтенсивністю використання. Закривається на ключ, в основі корпусу розташовані зубці для зручності відриву паперу. Матеріал зовнішнього корпусу — ударостійкий ABS-пластик, цей матеріал має гарний рівень вандальної стійкості, тому пристрій довго експлуатуватиметься. Наявність оглядового вікна дає змогу контролювати наявність туалетного паперу та забезпечувати його своєчасну заміну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Вага | 0.4 кг |
| Поверхня | Матова |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | P003W |
| Місткість | 1 рулон |
| Габаритні розміри (ВхШхГ) | 310x300x130 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Діаметр втулки | 46 мм |
| Колекція | Maggio |
| Матеріал | ABS пластик |
| Наявність замку | Да |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 315х315х145 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Тримачі туалетного паперу в рулонах |
| Тип використовуваних рушників/папери | Рулони діаметром до 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 097,60 ₴





