
Диспенсер паперових рушників Rixo Maggio P255W
945,30 ₴
- В наявності
- Код: P255W
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель P255W виготовлена в оновленому, класичному для Rixo дизайні MAGGIO. Диспенсер паперових рушників Rixo Maggio P255W призначений для дозованого роздавлення листових паперових рушників (Z-подібне складання) у туалетних кімнатах із середньою прохідністю: у комерційних і торгових центрах, офісних приміщеннях, медичних та освітніх установах, закладах громадського харчування, а також у приватних квартирах і будинках. Корпус диспенсера закривається на ключ. Для контролю наявності рушників у диспенсері передбачене оглядове вікно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Вага | 0.85 кг |
| Поверхня | Матова |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | P255W |
| Колекція | Maggio |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Наявність замку | Да |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 245х295х115 мм |
| Розмір витратних матеріалів | 230x85x180 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Тримач паперових рушників у пачках |
| Тип використовуваних рушників/папери | Пачка Z-складка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945,30 ₴





