
Дозатор рідкого мила Rixo Maggio S158W
975,50 ₴
- В наявності
- Код: S158W
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель S158W виготовлена в оновленому, класичному для Rixo дизайні MAGGIO. Дозатор рідкого мила Rixo Maggio S158W представлений у впізнаваному натискному корпусі з ударостійкого пластику. Натискання здійснюється на фронтальну частину корпусу, це дає змогу уникнути можливості зламання кнопки. Оглядове вікно дає змогу контролювати наявність рідкого мила в дозаторі. Надійна система подавання рідкого мила виключає протікання дозатора. Закривається на ключ, що запобігає потраплянню сторонніх предметів у ємність. Знімний резервуар для рідкого мила робить обслуговування дозатора простим і зручним. Призначений для туалетних кімнат із малою та середньою прохідністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Вага | 0.33 кг |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Поверхня | Матова |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Об`єм | 500 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | S158W |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Колекція | Maggio |
| Матеріал | ABS пластик |
| Наявність замку | Ні - кнопка |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 195х9х90 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 215х110х100 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Дозатори для рідкого мила і піни |
| Тип управління | Ручне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975,50 ₴







