
Декоративна накладка для сушарки Mediflow
8 305,90 ₴
- В наявності
- Код: KT0010C
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
Комплект для вбудованої сушарки для рук Mediclinics Mediflow M02AC-M03AC (сушарка для рук не ввімкнена).
Комплект робить сушарку для рук Mediflow придатною для відповідності нормі ADAAG (США) — що обмежує до 4 дюймів (100 мм) горизонтальну проєкцію пристроїв, встановлених у ванних кімнатах для громадського користування, надаючи цій сушарці для рук якість "Стурбовано для інвалідів".
Шафа електрооцинкована заліза завтовшки 1,5 мм, з 16 отворами для гвинтів Ø 6 мм для кріплення на стіні. Він містить 4 болти M5, приварені зверху основної пластини для встановлення сушарки для рук Mediflow.
Рама завтовшки 1,5 мм, виготовлена зі сталевого білого покриття, з 4 отворами для гвинтів Ø 9 мм для кріплення на стіну.
Прокладка із сірої гуми пропонує підсилювальний зовнішній захист, що мінімізує вібрації та шум.
Гайки та болти для кріплення сушарки в комплект і рами до стіни містять: 4 гайки DIN 934 M5, 4 шайби DIN 125 M5, 4 гвинти з неіржавкої сталі DIN 7981 32 x 5,5 мм і 4 настінні пробки F8.
ПРИМІТКА: гайки та болти для кріплення шафи до стіни не входять. Рекомендується використовувати гайки та болти з неіржавкої сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48.1 см |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KT0010C |
| Глибина | 7.4 см |
| Колекція | Mediflow |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь глянсова |
| Тип | Аксесуари для сушарок для рук |
| Колір | Металік |
- Ціна: 8 305,90 ₴
