
Серветки столові FASTO 20 паковань (C190)
901,80 ₴
- В наявності
- Код: C190
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперові серветки FASTO призначені для тримача FASTO, який розв'яже проблеми організації робочого простору на прилавку в кафе, бистро, ресторані.
Диспенсер для цих серветок характеризується рівномірним і точним роздаванням, а також збільшеною (до 50%) місткістю. Серветки FASTO виготовлені з двошарової целюлози з високим рівнем поглинання, особливої м'якості, мінімальним розшаруванням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tischa Papier |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C190 |
| Вага | 5,4 кг |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 190 |
| Кількість шарів | 2 |
| Матеріал основи | Біла 100% целюлоза, BASIC |
| На палеті | 36 шт. |
| Розмір листа | 169х225 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 600х400х170 мм |
| Тип | Серветки столові |
| Тип складання | V-складка |
| Тип тиснення | Point-to-Point |
Інформація для замовлення
- Ціна: 901,80 ₴


