
Настінний фен Medelinics 1240 Вт (SC0030CS)
3 837,10 ₴
- В наявності
- Код: SC0030CS
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Потужність: 1240 Вт
- Тип живлення: Мережа 220 В
- Матеріал: Пластик
- Вага: 1,3кг
- Електроізоляції клас II
- Колір: Чорний
Фен для волосся має простий, але практичний дизайн, передбачає збалансоване споживання електроенергії. Призначений для індивідуального швидкого, комфортного й безпечного сушіння волосся потоком теплого повітря. Забезпечує оптимальну температуру та потік повітря, які не шкодять здоров'ю волосся і шкіри голови.
Виготовлений з ударостійкого ABS пластику. Має два положення перемикання швидкостей. Кріпиться на стіну. Витий шнур завдовжки 650-1800 мм. На настінному тримачі є розетка для під'єднання електробритви з перемиканням напруги 115 або 220 В. Рекомендована висота встановлення 1300-1500 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Ні |
| Холодний обдув | Ні |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 215 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SC0030CS |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 210мм |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 1240 Вт |
| Колір | Чорний |
| Електроізоляція клас | II |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 837,10 ₴
