
Настінний фен Medelinics 1240 Вт (SC0010)
2 392,30 ₴
- В наявності
- Код: SC0010
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Потужність: 1240 Вт
- Тип живлення: Мережа 220 В
- Матеріал: Пластик
- Вага: 0,7кг
- Електроізоляційний клас II
- Колір: Білий
Фен для волосся— міцний, функціональний, із сучасним дизайном, ця сушарка для волосся впишеться в інтер'єр ванної кімнати будь-якого готелю, лікарні або будинку для догляду літніх людей. Під час натискання на кнопку фен активується, має потужність 1240 Вт. Положення "1" перемикача на ручці фена — гаряче повітря, положення "2" - тепле повітря. Вага 700 грамів. Корпус фена виготовлений з ABS пластику, стійкого до ультрафіолетового випромінювання.
Рекомендована висота встановлення на стіні — 1300-1500 мм. Шнур кручений має довжину 650-1800 мм.
До комплекту входить фен, кріплення, шнур із виделкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Ні |
| Холодний обдув | Ні |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SC0010 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 210мм |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 1240 Вт |
| Колір | Білий |
| Електроізоляція клас | II |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 392,30 ₴
