
Дозатор рідкого мила Mediclinics (DJ0031CS)
5 201,30 ₴
- В наявності
- Код: DJ0031CS
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
Дозатори рідкого мила помпові DJ0031CS — ці моделі мають функціональний, надійний і стильний дизайн, з антивандальним захистом. Об'єм дозатора — 1,5 л, виготовлений із неіржавкої сталі AISI 304 із сатинованим оздобленням, обладнаний термопластичним контейнером із кришкою (запобігає дозатору від окиснення), яка дає змогу дуже легко заправляти диспенсер милом зверху. Має вікно для визначення рівня мила, що знаходиться на передній частині корпусу, з антикорозійним антикрапельним клапаном, замком і стандартним ключем Mediclinics.
Матеріал: Сталь сатинована неіржавка AISI304 завтовшки 0,8 мм, внутрішній резервуар із пластику завтовшки 2.5 мм
Рекомендується використовувати рідке мило або дезінфікувальний мило-гель зі щільністю від 0,9 до 1,35 кг/дм3 і максимальною в'язкістю 3000 сПз.
Засоби для догляду з абразивними частинками не використовувати!
Місця застосування: торгово-розважальні центри, готельно-регоранні комплекси, аеропорти, стадіони, промислові підприємства.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Вага | 1.25 кг |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 11 см |
| Об`єм | 1500 мл |
| Ширина | 13.3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJ0031CS |
| В одній порції | 0,8 мл |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Кількість порцій | 1875 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь сатинована |
| Наявність замку | Да |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Дозатори для рідкого мила і піни |
| Тип управління | Ручне |
| Колір | Металік |
- Ціна: 5 201,30 ₴
