
Дозатор мила-піни Mediclinics (DJF0032C)
5 544 ₴
- В наявності
- Код: DJF0032C
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
Дозатор мила-піни наливної — це нова модель від компанії Mediclinics, що дає змогу використовувати мило-піну, привабливий дизайн, антивандальний захист — гарантія вдалого вибору покупки. Об'єм дозатора — 1,5 л, виготовлений із неіржавкої сталі AISI 304 з глянсовим оздобленням, обладнаний термопластичним контейнером зі стінками завтовшки 2,5 мм із кришкою, яка дає змогу дуже легко заправити дозатор.
Дозатор мила-піни має вікно для визначення рівня мила-піни та розміщений на передній частині корпусу. Модель забезпечена антикорозійним антикраплинним клапаном, замок можна відкрити стандартним ключем Mediclinics.
Дозатор мила-піни простий в обслуговуванні.
Місця застосування: готельно-регоранні комплекси, аеропорти, стадіони, промислові підприємства, торгово-розважальні центри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mediclinics |
| Вага | 1.25 кг |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 11 см |
| Об`єм | 1500 мл |
| Ширина | 13.3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DJF0032C |
| В одній порції | 1 мл |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Кількість порцій | 1000 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь глянсова |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила-піни |
| Наявність замку | Да |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Дозатори для рідкого мила і піни |
| Тип управління | Ручне |
| Колір | Металік |
- Ціна: 5 544 ₴
