
Дозатор рідкого мила Mar Plast 550 мл
5 194,60 ₴
- В наявності
- Код: A71400SAP
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дозатор рідкого мила 714S — лаконічний і простий дизайн, добре впишеться в будь-який інтер'єр санітарної кімнати. Практичний і компактний, простий у використанні, є популярною моделлю в поєднанні ціна/якість.
Об'єм: 0.55л
Призначений для використання будь-якого типу мила. Тип дозатора: кнопковий, наливний. Виготовлений із неіржавкої сталі в оздобленні сатин. До комплекту входить стандартний ключ Marplast, кріплення.
Місця застосування з невисокою відвідуваністю: ресторани, кафе, стоматологічні кабінети
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21.6 см |
| Глибина | 9 см |
| Об`єм | 550 мл |
| Ширина | 10.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A71400SAP |
| В одній порції | 1,2 мл |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Кількість порцій | 450 |
| Наявність замку | Да |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Дозатори для рідкого мила і піни |
| Тип управління | Ручне |
| Колір | Металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 194,60 ₴
