
Дозатор рідкого мила Mar Plast COLORED (714AZ)
1 995,80 ₴
- В наявності
- Код: A71401AZ
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82

Дозатор рідкого мила із серії COLORED — лаконічний, стильний, компактний, він є однією з популярних моделей італійського виробника Marplast. Виготовлений з ABS пластику блакитного кольору. Фарба "Soft Touch" надає поверхні "прогумований ефект" і захист від механічних пошкоджень. Є в наявності інші колірні варіанти. Рекомендуємо використовувати з обладнанням серії COLORED
Об'єм: 0.55л
Простий в обслуговуванні, дозатор є віконце на корпусі, що дає змогу зручно відстежувати кількість рідини всередині його. Призначений для використання будь-якого типу мила. Тип дозатора: кнопковий, наливний. Закривається на ключ, що запобігає потраплянню сторонніх предметів усередину. Кріпиться на шурупи.
Місця застосування із середньою відвідуваністю: ресторани, кафе, бари, клуби, закусочні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21.6 см |
| Глибина | 9 см |
| Об`єм | 550 мл |
| Ширина | 10.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A71401AZ |
| В одній порції | 1,2 мл |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Кількість порцій | 450 |
| Колекція | Colored |
| Матеріал | ABS пластик |
| Наявність замку | Да |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Дозатори для рідкого мила і піни |
| Тип управління | Ручне |
- Ціна: 1 995,80 ₴
