
Дозатор рідкого мила сенсорний Simplehuman (ST1023)
4 327,70 ₴
- В наявності
- Код: ST1023
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дозатор настільний сенсорний. Призначений для використання будь-якого типу мила. Тип дозатора: сенсорний, наливний.
Об'єм: 0.237 л
Виготовлений із пластику із сатиновим оздобленням/прозорого. Забезпечує швидке та точне дозування всього за 0,2 секунди. Гнучкий силіконовий клапан не допускає зайвих крапель. Ідеально підходить для невеликої раковини або стільниці. Силіконовий клапан запобігає брудним крапельам. Працює від 4 батарейок AA типу не менш ніж 6 місяців. Батарейки до комплекту не входять. Є датчик чутливості.
Місця застосування із середньою відвідуваністю: ресторани, кафе, стоматологічні кабінети, школи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simplehuman |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17.5 см |
| Глибина | 7 см |
| Об`єм | 237 мл |
| Ширина | 14.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ST1023 |
| В одній порції | 1,1 мл |
| Вага | 350 гр |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Кількість порцій | 200 |
| Матеріал | Матовий нікель |
| Наявність замку | Немає |
| Спосіб установки | Настільний |
| Тип | Дозатори для рідкого мила і піни |
| Тип харчування | 6 В (4х1,5В батарейки АА типу) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 327,70 ₴





