
Дозатор рідкого мила Mar Plast PLUS (761)
2 291,50 ₴
- В наявності
- Код: A76117
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наливний дозатор з кнопкою синього кольору, з об'ємом 3 літри, є прекрасним рішенням для туалетних кімнат із великою витратою мила. Корпус виготовлений з ударостійкого білого пластику ABS з антивандальним кріпленням і захисним ключем. Надійний насосний пристрій унеможливлює протікання.
Об'єм: 3л
НЕ РЕКОМЕНДУЄМО! Невибагливе розведення мила водою не рекомендується. Застосування довільно розбавленого водою рідкого мила супроводжується збільшенням швидкості закінчення рідини та, відповідно, підвищеною її витратою, а також зниженням мийного та дезінфікувального ефекту.
Використовувати в приміщеннях із великою частотою відвідування: промислові підприємства, готельно-регоранні комплекси, аквапарки, вокзали
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33.1 см |
| Глибина | 12.2 см |
| Об`єм | 3000 мл |
| Ширина | 19.7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A76117 |
| В одній порції | 1,2 мл |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Кількість порцій | 2500 |
| Матеріал | ABS пластик |
| Наявність замку | Да |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Дозатори для рідкого мила і піни |
| Тип управління | Ручне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 291,50 ₴
