
Дозатор рідкого мила Mar Plast ACQUALBA (562T)
1 518,70 ₴
- В наявності
- Код: A56201
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дозатор рідкого мила ACQUALBA від компанії Marplast виготовлений із міцного пластику ABS, колір білий комбінований з прозорим блакитним.
Об'єм: 0,8 л
Призначені для: рідкого мила, шампуню або гелю. Лаконічна прямокутна форма дозатора прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр санітарної кімнати, прозорий пластик дає змогу завжди контролювати наявність рідини в дозаторі. Велика кнопка для зручного натискання має надійний насосний пристрій. Тип кріплення — шуруп/липучка.
Рекомендуємо місця застосування із середньою відвідуваністю: кафе, ресторани, бісор, театри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 9.5 см |
| Об`єм | 800 мл |
| Ширина | 9.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A56201 |
| В одній порції | 1,2 мл |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Кількість порцій | 650 |
| Наявність замку | Да |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Дозатори для рідкого мила і піни |
| Тип управління | Ручне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 518,70 ₴
