
Дозатор рідкого мила Mar Plast PLUS (891)
1 585,90 ₴
- В наявності
- Код: A89101
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний дозатор рідкого милаа Mar Plast серії Plus. Виготовлений із пластику з великим вікном для контролю рівня рідини в ньому. Кріпитися на шурупах на стіну.
Об'єм: 0.55л
Добре використовувати в невеликих санітарних кімнатах як у громадських місцях, так і в оселі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21.6 см |
| Глибина | 9 см |
| Об`єм | 550 мл |
| Ширина | 10.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A89101 |
| В одній порції | 1,2 мл |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Кількість порцій | 450 |
| Колекція | PLUS |
| Матеріал | ABS пластик |
| Наявність замку | Да |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Дозатори для рідкого мила і піни |
| Тип управління | Ручне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 585,90 ₴
