
Дозатор мила-піни Mar Plast COLORED (716AR)
2 224,30 ₴
- В наявності
- Код: A71601AR
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дозатор мыла-пены заправляється картриджем із піною 0,5 л. Виготовлений з ударостійкого пластику, покритого фарбою "Soft Touch", яка створює додатковий захист корпусу та надає "прогумований" ефект пристрою.
Об'єм: 0.5л
Добре використовувати в санітарних кімнатах із середньою та малою відвідуваністю, як-от готельні номери. Має ефектний вигляд з обладнанням серії COLORED.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21.6 см |
| Глибина | 12.9 см |
| Об`єм | 500 мл |
| Ширина | 10.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A71601AR |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Кількість порцій | 1200 |
| Колекція | Colored |
| Матеріал | ABS пластик |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила-піни |
| Наявність замку | Да |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Дозатори для рідкого мила і піни |
| Тип управління | Ручне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 224,30 ₴

