
Дозатор рідкого мила Mar Plast ACQUALBA (561T)
1 270,10 ₴
- В наявності
- Код: A56101
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дозатор рідкого мила ACQUALBA наливний, виготовлений з міцного пластику ABS, колір білий. Залежно від ваших потреб, ви можете використовувати не тільки рідке мило, але й шампунь або гель для душу. Компактний прямокутної форми дозатора легко впишеться в будь-який інтер'єр санітарної кімнати.
Об'єм: 0,35 л
Розміри дозатора — 160x95x95 мм. Велика зручна натискна кнопка та надійний насосний пристрій гарантують комфортне користування для клієнтів.
Простий в обслуговуванні. Тип кріплення — шуруп/липучка, наявність замка.
Рекомендуємо місця застосування: у ванних і туалетних кімнатах готелів, фітнес-клубів, у сегменті HoReCa
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 см |
| Глибина | 9.5 см |
| Об`єм | 350 мл |
| Ширина | 9.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A56101 |
| В одній порції | 1,4 мл |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Кількість порцій | 250 |
| Матеріал | Прозорий пластик |
| Наявність замку | Да |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Дозатори для рідкого мила і піни |
| Тип управління | Ручне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270,10 ₴
