
Дозатор рідкого мила Mar Plast 0,25 л ACQUALBA (605WIN)
1 270,10 ₴
- В наявності
- Код: A60511WIN
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
Дозатор рідкого мила ACQUALBA важливий атрибут громадських туалетних кімнат в офісах, підприємствах громадського харчування та місцях масового перебування людей. Вони не тільки спростять обслуговування санітарної кімнати, а й дадуть змогу економити на витратних матеріалах і нададуть закінченого зовнішнього вигляду вашому інтер'єру. Невеликий за обсягом розміри — 180x75x55 мм і може бути розміщений у будь-якому зручному місці. Виготовлені з високоякісного пластику, що гарантує надійність і довготривалість в експлуатації. Надійна система подавання рідкого мила виключає протікання дозатора.
Об'єм: 0,25 л
Прозорий пластик у дизайні моделі забезпечує контрольовану витрату мила.
Місця застосування з малим трафіком Відвідуваності: сауни, квартири, приватні будинки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 5.5 см |
| Об`єм | 250 мл |
| Ширина | 7.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A60511WIN |
| В одній порції | 1,3 мл |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Кількість порцій | 190 |
| Матеріал | ABS пластик |
| Наявність замку | Да |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Дозатори для рідкого мила і піни |
| Тип управління | Ручне |
- Ціна: 1 270,10 ₴
