
Дозатор рідкого мила Mar Plast 0,25 л ACQUALBA (605T)
1 189,40 ₴
- В наявності
- Код: A60501
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дозатор рідкого мила важливий атрибут громадських туалетних кімнат. Вони не тільки мінімізують час на обслуговування санітарної кімнати, але й дадуть змогу заощадити на витратах.
Об'єм: 0,25 л
Невеликий за обсягом розміри — 180x75x55 мм може бути розміщений у будь-якому зручному місці. Виготовлені з високоякісного пластику, що гарантує надійність і довготривалість в експуатації. Надійна система подавання рідкого мила виключає протікання дозатора. Має прозору лицьову частину для контролю рівня витрата мила.
Місця застосування з малим трафіком Відвідуваності: сауни, квартири, приватні будинки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 5.5 см |
| Об`єм | 250 мл |
| Ширина | 7.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A60501 |
| В одній порції | 1,3 мл |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Кількість порцій | 190 |
| Матеріал | Прозорий пластик |
| Наявність замку | Да |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Дозатори для рідкого мила і піни |
| Тип управління | Ручне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 189,40 ₴
