
Дозатор рідкого мила Mar Plast 0,17 л ACQUALBA (583C)
1 323,80 ₴
- В наявності
- Код: A58300
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
Дозатор рідкого мила важливий атрибут громадських туалетних кімнат в офісах, підприємствах громадського харчування та місцях масового перебування людей. Вони не тільки спростять обслуговування санітарної кімнати, а й дадуть змогу економити на витратних матеріалах і додадуть закінчений зовнішній вигляд вашого інтер'єру. Невеликий розмір — 150x75x55 мм, але місткий, підійде для домашнього застосування в приватних квартирах і будинках.
Об'єм: 0,17 л
Виготовлені з високоякісного пластику, що гарантує надійність і довготривалість в експлуатації. Корпус диспенсера прозорий, тому ви легко зможете стежити за рівнем рідкого мила в диспансері. Закривається на ключ, що запобігає потраплянню сторонніх предметів у ємність.
Місця застосування з малим трафіком Відвідуваності: квартири, котеджі, сауни, бані
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15.5 см |
| Глибина | 5.5 см |
| Об`єм | 170 мл |
| Ширина | 7.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A58300 |
| В одній порції | 1,2 мл |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Кількість порцій | 140 |
| Наявність замку | Да |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Дозатори для рідкого мила і піни |
| Тип управління | Ручне |
- Ціна: 1 323,80 ₴
