
Дозатор рідкого мила 0,17 л Mar Plast KALLA (764VE)
1 438,10 ₴
- В наявності
- Код: 764VE
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
Дозатор рідкого мила KALLA — важливий елемент громадських туалетних кімнат в офісах, підприємствах громадського харчування та місцях масового перебування людей.
Об'єм: 0.17л
Габаритні розміри — 150x55x55 мм. Виготовлені з високоякісного пластику прозорий/салатовий з покриттям фарби "Soft Touch", що гарантує надійність і довговічність в експлуатації, створює ефект "прогумованого" покриття. Рекомендуємо використовувати з обладнанням того ж кольору серії "COLORED". Прозорий пластик корпусу дозатора рідкого мила забезпечує контрольовану витрату мила. Закривається прихованим замком, що запобігає потраплянню сторонніх предметів у ємність. Тип кріплення — шуруп/липучка.
Місця застосування з малим трафіком Відвідуваності: квартири, котеджі, сауни, лазні, ресторани, кафе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Призначення диспенсера | Для рідкого мила |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Салатний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 см |
| Глибина | 5.5 см |
| Об`єм | 170 мл |
| Ширина | 5.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 764VE |
| В одній порції | 1,2 мл |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Кількість порцій | 140 |
| Колекція | Colored |
| Матеріал | Прозорий пластик |
| Наявність замку | Є - без ключа |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Дозатори для рідкого мила і піни |
| Тип управління | Ручне |
- Ціна: 1 438,10 ₴

