
Рушники паперові BASIC (ящик/20 пачок по 160 аркушів)
1 069,20 ₴
- В наявності
- Код: P097
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рушники паперові BASIC виготовлені зі 100% целюлози виробництва Україна.
Рушники двошарові, V-cкладка, що забезпечує їхню сумісність із дозаторами більшості відомих виробників. Ці системи забезпечують економний відбір паперу завдяки спеціальному укладанню листових рушників у пачках, рушники видаються у формі розгорнутого аркуша, готового до використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tischa Papier |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | P097 |
| Вага | 6,75 кг |
| Кількість в ящику | 20 пачок / 3200 аркушів |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 160 |
| Матеріал основи | Біла 100% целюлоза, BASIC |
| На палеті | 32 шт. |
| Щільність гр/м2 | 17 |
| Розмір листа | 225x225 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 595х395х230 мм |
| Тип | Паперові рушники |
| Тип використовуваних рушників/папери | Листові |
| Тип складання | V-складка |
| Тип тиснення | UltraAirPocket |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 069,20 ₴


