
Рушники паперові вузькі (ящик-20 пачок по 100 аркушів)
2 956,80 ₴
- В наявності
- Код: A99949CRT
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рушники паперові виготовлені зі 100% білої целюлози виробництва Італія.
Рушники паперові виготовлені зі 100% білої 2-шарової целюлози виробництва Італія. Тип складання —cкладка, що необхідно використовувати у вузьких тримачах паперових рушників. Ця потреба є в санітарних кімнатах з обмеженим простором, як-от літаки, поїзди.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A99949CRT |
| Вага ящика (паковання) | 4,5 кг |
| Кількість в ящику | 20 пачек/ 2000 листов |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 100 |
| Кількість шарів | 2 |
| Матеріал основи | Біла целюлоза, Італія |
| Розмір листа | 200x245 мм |
| Розмір ящика (паковання) | 210х260х490 мм |
| Тип | Паперові рушники |
| Тип тиснення | UltraAirPocket |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 956,80 ₴

