
Рулонці в рулоні Basic MIDI (пачка 6 рулонів по 680 відривів)
1 067,80 ₴
- В наявності
- Код: P1522
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рушники паперові в рулоні виготовлені з макулатури салатового кольору Basic. Рушники паперові одношарові, мають витяжну гільзу та перфорацію. Великий розмір рулону дає змогу користуватися ним тривалий час.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tischa Papier |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Перфорація | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Висота | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | P1522 |
| Вага | 1.1 кг |
| Вага в упаковці (брутто) | 7,1 кг |
| Діаметр втулки | 60 мм |
| Діаметр, мм | 190 |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 680 |
| Кількість метрів у рулоні | 154,4 |
| Кількість шарів | 1 |
| Матеріал основи | Зелена макулатура, BASIC |
| На палеті | 50 шт. |
| Щільність гр/м2 | 38 |
| Розмір листа | 205х227 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 205х380х570 мм |
| Тип | Паперові рушники |
| Тип тиснення | Steel-to-Rubber |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 067,80 ₴


