
Туалетний папір у рулоні STANDART 24 рулони (B945)
718,40 ₴
- В наявності
- Код: B945
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка, міцна двошарова туалетний папір білого кольору з гільзою. 100% натуральний матеріал целюлоза. Папір у рулоні з тисненням і перфорацією, що забезпечує зручність під час використання (у разі відриву рівний лист). Туалетний папір із втулкою — всередині рулону є отвір для надягання на тримач.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tischa Papier |
| Кількість в упаковці | 24 шт. |
| Перфорація | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B945 |
| Вага | 150 гр |
| Вага в упаковці (брутто) | 3,75 кг |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр втулки | 45 мм |
| Діаметр, мм | 110 |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 455 |
| Кількість метрів у рулоні | 51.6 |
| Кількість шарів | 2 |
| Матеріал основи | Біла 100% целюлоза, BASIC |
| Щільність гр/м2 | 16 |
| Розмір листа | 90x113 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 640х450х95 мм |
| Тип | Туалетний папір |
| Тип тиснення | Steel-to-Rubber |
Інформація для замовлення
- Ціна: 718,40 ₴

