
Туалетний папір у рулоні STANDART 24 рулони
367,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: B923
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'який, міцний двошаровий туалетний папір білого кольору. 100% целюлоза. Папір у рулоні з тисненням і перфорацією, що забезпечує зручність під час використання (у разі відриву рівний лист). Туалетний папір із втулкою — всередині рулону є отвір для надягання на тримач.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tischa Papier |
| Кількість в упаковці | 24 шт. |
| Перфорація | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B923 |
| Вага | 80 гр |
| Вага в упаковці (брутто) | 1,95 кг |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр втулки | 45 мм |
| Діаметр, мм | 100 |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 230 |
| Кількість метрів у рулоні | 26,1 |
| Кількість шарів | 2 |
| Матеріал основи | Біла 100% целюлоза, BASIC |
| На палеті | 88 шт. |
| Щільність гр/м2 | 16 |
| Розмір листа | 90x113 мм |
| Розмір рулону | Standart |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 360х540х180 мм |
| Тип | Туалетний папір |
| Тип тиснення | Steel-to-Rubber |
Інформація для замовлення
- Ціна: 367,60 ₴

