
Туалетний папір у рулоні POPSA 24 рулони (B902)
444,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: B902
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одношарова туалетний папір у рулоні POPSA. Виготовлена з макулатури, натурального сірого кольору, з перфорацією і гільзою. Довжина намотування в рулоне — 34 метра.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tischa Papier |
| Кількість в упаковці | 24 шт. |
| Перфорація | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B902 |
| Вага | 2,9 кг |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр втулки | 45 мм |
| Діаметр, мм | 110 |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 300 |
| Кількість метрів у рулоні | 34 |
| Кількість шарів | 1 |
| Матеріал основи | Сіра макулатура, BASIC |
| На палеті | 88 шт. |
| Щільність гр/м2 | 36-38 |
| Розмір листа | 90x113 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 660х440х90 мм |
| Тип | Туалетний папір |
| Тип тиснення | Steel-to-Rubber |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444,90 ₴
