
Серветки столові (C402)
142,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: C402
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серветки паперові столові виготовлені зі 100% целюлози, двошарові. Розмір 25х25 см. Серветки декоровані тисненням. Колір білий.
Серветки в поліетиленовій упаковці по 400 аркушів, вагою 750 грамів. Серветки мають гарну поглинальну здатність і міцність. Оригінальна візерункова текстура, що надає серветкам особливої м'якості й додаткової привабливості.
Ціна вказана за пачку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tischa Papier |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C402 |
| Вага | 750 гр |
| Вага в упаковці (брутто) | 4,5 кг |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 400 |
| Кількість шарів | 2 |
| Матеріал основи | Біла 100% целюлоза, BASIC |
| На палеті | 18 шт. |
| Розмір листа | 250х250 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 750х340х240 мм |
| Тип складання | 1/4 листа |
| Тип тиснення | Steel-to-Paper |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142,50 ₴

