
Серветки столові (C501)
114,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: C501
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серветки паперові складаються з одного шару паперу, складеного вчетверо. Розмір 24х25 см. Колір білий.
Серветки в поліетиленовій упаковці по 500 аркушів, вагою 510 грамів. Серветки мають гарну поглинальну здатність і міцність. Оригінальна візерункова текстура, що надає серветкам особливої м'якості й додаткової привабливості.
Ціна вказана за пачку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tischa Papier |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C501 |
| Вага | 3 кг |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 500 |
| Кількість шарів | 1 |
| Матеріал основи | Біла 100% целюлоза, BASIC |
| На палеті | 18 шт. |
| Розмір листа | 240х250 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 690х330х240 мм |
| Тип складання | 1/4 листа |
| Тип тиснення | Steel-to-Paper |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114,90 ₴

