
Візок для прибирання Nick 50L (6186)
9 092,20 ₴
- В наявності
- Код: 00006186
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
Поліпропіленовий візок для прибирання з пластиковою ручкою, відтискачем TEC, синім і червоним відрами по 25 л, колесами Ø 80 мм із бамперами.
Легка, маневрена, не іржавіє, зроблена з екологічно чистих матеріалів невеликого розміру, але повністю відповідає всім вимогам сучасного прибирання.
Можна використовувати тримач мішка арт. S070120, мішок 50 л із поліестеру арт 3618U, тримач рулонних паперових рушників арт. S070225. Усі додаткові аксесуари та мішок до комплекту не входять і можна придбати окремо. Ручку можна замінити на ручку сірого кольору арт. 3301.
До комплекту входить:
- зелена поліпропіленова база арт. L030088 з колесами арт. 3489 і бамперами арт. 3557
- віджимання TEC арт. 3724
— пластикова ручка жовтого кольору арт. 3300
— відро синього кольору 25 л із ручкою арт. B3500
— відро червоного кольору 25 л із ручкою арт. R3500
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TTS |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.7 кг |
| Діаметр коліс | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00006186 |
| Габаритні розміри (ВхШхГ) | 93х73х45 см |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Візок для прибирання |
- Ціна: 9 092,20 ₴


