
Візок для прибирання Nick Plus 30 (6529)
13 581,10 ₴
- В наявності
- Код: 00006529
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
Поліпропіленовий візок на 4 колесах Ø 80 мм із бамперами, одним відром 25 л, двома 4 літровими відрами, віджимом TEC і тримачем сміттєвого мішка. Можна використовувати сіру поліпропіленову ручку арт. 3311. Мішок до комплекту не входить.
До комплекту входить:
- "U" — подібна жовта поліпропіленова ручка арт. 3310
— відро з ручкою 25 л синє арт. B3500
- зелений віджим TEC арт. 3724
- зелена база з колесами Ø80 мм і бамперами арт. L030049
- тримач для двох 4 л відер арт.S030305
- крючок для знака "Обережно, волога підлога" арт. S070050
- 2 л відра червоного та синього кольору арт. 3361/3362
- 2 тримачі ручок швабр для зовнішніх лотків арт. 3583
- тримач сміттєвого мішка для "U"-подібної ручки арт. S070100
— комплект для підтримки ручки жовтого кольору арт. 3315
Для роздільного збирання сміття можна використовувати другий мішок на 50 л за допомогою тримача мішка арт. S070120 і перехідника з комплекту арт. S070130
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TTS |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00006529 |
| Вага | 9,2 кг |
| Габаритні розміри (ВхШхГ) | 112х63х43 см |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Діаметр коліс | 80 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Візок для прибирання |
- Ціна: 13 581,10 ₴
