
Рушники паперові Z-складка BASIC (ящик/25 пачок по 150 аркушів)
1 142,40 ₴
- В наявності
- Код: P402
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рушники паперові виготовлені з макулатури класу BASIC. Тип складання — Z-cкладка, що необхідно використовувати у вузьких тримачах паперових рушників. Чудово підходять для тримачів плоских паперових рушників серії COLORED.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tischa Papier |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | P402 |
| Вага ящика (паковання) | 7.5 кг |
| Кількість в ящику | 25 пачок / 3750 аркушів |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 150 |
| Кількість шарів | 1 |
| Матеріал основи | Зелена макулатура, BASIC |
| На палеті | 44 шт. |
| Щільність гр/м2 | 38 |
| Розмір листа | 210x227 мм |
| Розмір ящика (паковання) | 600х400х250 мм |
| Тип | Паперові рушники |
| Тип складання | Z-складка |
| Тип тиснення | Steel to Steel |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 142,40 ₴


