
Рулонці в рулоні Premium MINI (паковання 6 рулонев через 91 м)
911,90 ₴
- В наявності
- Код: 144000
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рушники паперові в рулоні виготовлені зі 100% целюлози. Сировина має високі показники вологопоглинання, що так само сприяє економічному використанню. Не мають перфорацію, гільза не витяжна. Підходять для тримачів з автоматичним або механічним подаванням рушників, де довжина аркуша встановлюється апаратно. Упаковані по 6 рулонів у поліетиленовій упаковці
Ціна вказана за упаковку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tischa Papier |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Висота | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 144000 |
| Вага | 730 гр |
| Вага в упаковці (брутто) | 4.4 кг |
| Діаметр втулки | 45 мм |
| Діаметр, мм | 160 |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | Розмір довільний |
| Кількість метрів у рулоні | 91 |
| Кількість шарів | 2 |
| Матеріал основи | Біла 100% целюлоза, PREMIUM |
| На палеті | 50 шт. |
| Перфорація | Немає |
| Щільність гр/м2 | 20 |
| Розмір листа | Задоволений |
| Розмір рулону | Mini |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 194х390х520 мм |
| Тип | Паперові рушники |
| Тип тиснення | Air Pocket |
Інформація для замовлення
- Ціна: 911,90 ₴

