
Тримач паперових рушників у пачках C, V, Z PLUS (830)
1 861,40 ₴
- В наявності
- Код: A83001EASY
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач паперових рушників PLUS має вузький корпус: стильний і компактний. Місткі та надійні, вміщує 2 пачки паперових рушників. Габаритні розміри — 400x290x130 мм. Виготовлений із високоміцного пластику білого кольору. Тип використовуваних рушників — пачки (С-складка, V-складка та Z-складка). Оглядове вікно у формі краплі дає змогу контролювати наявність паперу в диспенсере. Замок розташований із боку для зручності дозаправлення витратних матеріалів
Застосовується у санітарних громадських кімнатах із високою відвідуваністю: торгово-розважальні центри, промислові підприємства, поліклініки, бізнес-центри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Висота | 400 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A83001EASY |
| Місткість | 400 аркушів |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 130мм |
| Колекція | PLUS |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Наявність замку | Да |
| Тип | Тримач паперових рушників у пачках |
| Тип використовуваних рушників/папери | Пачка C/V/Z-складка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 861,40 ₴
