
Тримач паперових рушників у пачках вузький PRESTIGE (720)
1 202,90 ₴
- В наявності
- Код: A72001
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач паперових рушників PRESTIGE має вузький корпус, який не займає багато місця. Містка і надійна модель, вміщує 250 аркушів паперових рушників. Габаритні розміри — 295x230х60 мм. Тримач виготовлений із високоміцного пластику білого кольору. Тип використовуваних рушників — пачки (Z-складка, розмір аркуша — 245х200 мм). Оглядове вікно у формі краплі дає змогу контролювати наявність паперу у дозаторі. Замок розташований збоку для зручності дозаправляння витратних матеріалів
Застосовується у громадських кімнатах із малою прохідністю: поїзди, літаки, кафетерії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Висота | 295 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A72001 |
| Місткість | 250 листів |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 60мм |
| Колекція | Prestige |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Наявність замку | Да |
| Тип | Тримач паперових рушників у пачках |
| Тип використовуваних рушників/папери | Пачка Z-складка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 202,90 ₴
