
Тримач паперових рушників у пачках COLORED (706AZ)
2 399 ₴
- В наявності
- Код: A70610EAZ
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82

Тримач паперових рушників COLORED має новий дизайн, який не залишить Вас байдужим. П'ять кольорів на вибір: зелений, чорний, оранжевий, коричневий і синій дадуть змогу створити одночасно гармонійний і стильний інтер'єр Вашої санітарної кімнати. Тримач виготовлений із високоміцного пластику з покриттям — жовтогарячою фарбою "Soft Touch", яка створює ефект "прогумованої" поверхні та додаткового захисту корпусу від пошкоджень. Рекомендуємо використовувати спільно з обладнанням серії COLORED. Тип використовуваних рушників у пачці Z-складка (розмір аркуша — 225х225 мм). Простий в обслуговуванні, бічне відкривання кришки — легко перезаповнити. Закривається на ключ. Оглядове вікно у формі краплі дає змогу контролювати наявність паперу у дозаторі.
Рекомендуємо в санітарних кімнатах із середньою відвідуваністю: ресторани, кафе, готелі, салони краси, офіси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Висота | 300 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A70610EAZ |
| Місткість | 250 листів |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 105 мм |
| Колекція | Colored |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Наявність замку | Да |
| Тип | Тримач паперових рушників у пачках |
| Тип використовуваних рушників/папери | Пачка Z-складка |
- Ціна: 2 399 ₴
