
Тримач паперових рушників універсальний PRESTIGE (601)
1 653,10 ₴
- В наявності
- Код: A60101
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач паперових рушників PRESTIGE — універсальний тримач для листових і рулонних паперових рушників, класичний дизайн підійде для будь-якої санітарної кімнати. Габаритні розміри — 251x195x300 мм. Місткість тримача: пачка, розмір аркуша — 225х225 мм або рулон діаметром — 130 мм. Виготовлений із високоміцного пластику білого кольору. Наявність замка. Простий в обслуговуванні, бічне відкривання кришки — легко перезаповнити.
Застосовується у санітарних громадських кімнатах із середньою прохідністю: ресторани, кафе, поліклініки, салони краси, медустанції, лабораторії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Висота | 251 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A60101 |
| Місткість | 250 листів або 1 рулон |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 195 мм |
| Колекція | Prestige |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Наявність замку | Да |
| Тип | Універсальний тримач паперових рушників |
| Тип використовуваних рушників/папери | Пачка V-складка або рулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 653,10 ₴

