
Тримач паперових рулонних рушників MINI PRESTIGE (582)
1 512 ₴
- В наявності
- Код: A58201
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач паперових рулонних рушників PRESTIGE — міцна та надійна модель призначена для зон з обмеженою площею, де виконують різні види робіт, і потрібен швидкий і зручний доступ до матеріалу. Габаритні розміри — 293x185x166 мм. Матеріал корпусу міцний комбінований пластик білий і прозорий. Тримач для рушників із центральною витяжкою — дуже зручний у використанні завдяки можливості відбору паперу однією рукою. Звільне порційне подавання, будь-яка довжина за вашим бажанням. Підходять для рулонних рушників із витяжною гільзою MINI. Прозорий пластик дає змогу контролювати діаметр бобіни рушника. Міцні зубці.
Застосовується у місцях із середнім трафіком відвідування: ресторани, кафе, бистро, заміські клуби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Висота | 293 мм |
| Розміщення рулону | Вертикальне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Італія |
| Ширина | 166 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A58201 |
| Місткість | 1 рулон |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 185мм |
| Колекція | Prestige |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність замку | Да |
| Тип використовуваних рушників/папери | Рулони діаметром до 130 мм з витяжною гільзою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 512 ₴

