
Тримач паперових рулонних рушників з важелем ACQUALBA (641)
5 812,80 ₴
- В наявності
- Код: 641
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач паперових рулонних рушників із важелем ACQUALBA напівавтоматичний (важке подавання паперу, відрив механічний) Велика місткість скорочує частоту перезаправок. Під час натискання на важіль видається аркуш рушника розміром, заданим програмою. Корпус тримача виготовлений з ударостійкого прозорого пластику. Габаритні розміри — 370x220x320 мм. Призначений для паперових рушників у рулонах із діаметром не більш ніж 190 мм. Закривається на замок.
Застосовується у громадських кімнатах із середньою прохідністю: кафе, ресторани.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Висота | 370 мм |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 641 |
| Місткість | 1 рулон |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 220 мм |
| Колекція | Lineacqualba |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Наявність замку | Да |
| Тип | Тримач паперових рушників в рулонах |
| Тип використовуваних рушників/папери | Рулони діаметром до 190 мм без перфорації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 812,80 ₴
