
Тримач паперових рулонних рушників переносний PLUS (668)
2 432,60 ₴
- В наявності
- Код: A66810B
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач паперових рулонних рушників PLUS настінно-настільний і може бути перенесений у будь-яке місце, де є потреба його використання. Створює комфорт і зручність на робочому місці. Габаритні розміри — 250x285x305 мм, тому з легкістю розміститься на будь-якому столі. Рекомендований тип використовуваних рушників — рулони Midi (діаметр не більш ніж 190 мм).
Матеріал корпусу ударостійкий пластик комбінований білий із прозорим, що дає змогу контролювати довжину рулону в тримачі.
Ідеально підходить для туалетних кімнат високої прохідності, мед установ, косметичні салони, процедурні кабінети, станції техобслуговування, майстерні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Висота | 250 мм |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Ширина | 285 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A66810B |
| Місткість | 1 рулон |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 305мм |
| Колекція | PLUS |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Наявність замку | Да |
| Спосіб установки | Настінно-настільний |
| Тип | Тримач паперових рушників в рулонах |
| Тип використовуваних рушників/папери | Рулони діаметром до 190 мм без перфорації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 432,60 ₴
