
Тримач паперу туалетний JUMBO ACQUALBA (693)
1 034,20 ₴
- В наявності
- Код: A69301
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач паперу туалетного ACQUALBA має ергономічну форму та компактні розміри — 240х230х130 мм.
Призначений для використання великих рулонів Джамбо з діаметром рулону до 19 см.
Виготовлений із високоякісного білого пластику. Має оглядове вікно для контролю заповнення тримача. Надійний і простий в обслуговуванні.
Комплектується ключем і саморізами для кріплення.
Ідеально підходить для використання в місцях із середньою відвідуваністю, як-от туалетна кімната в спортивних комплексах, торгових центрах, нічних клубах, басейнах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Висота | 240 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A69301 |
| Місткість | 1 рулон |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 130 мм |
| Колекція | Lineacqualba |
| Матеріал | ABS пластик |
| Наявність замку | Да |
| Тип | Тримачі туалетного паперу в рулонах |
| Тип використовуваних рушників/папери | Рулон діаметром до 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034,20 ₴
