
Тримач паперу туалетний JUMBO PRESTIGE (590SAT)
2 352 ₴
- В наявності
- Код: A59011SAT
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач паперу туалетного PRESTIGE легко впишеться в будь-який інтер'єр. Виготовлений із високоякісного пластику сірого (сріблястого) кольору, у верхній частині тримача невелика металева попільниця. Габаритні розміри — 270x130x265 мм. Призначений для використання великих рулонів із діаметром рулону до 24 см.
Надійний і простий в обслуговуванні. Має оглядове вікно у формі краплі для контролю заповнення тримача. Гострі зубці забезпечують легкість відриву паперу.
Комплектується ключем і саморізами для кріплення.
Ідеально підходить для використання в місцях із середньою прохідністю, як-от туалетна кімната в спортивних комплексах, торгових центрах, нічних клубах, басейнах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Висота | 270 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Італія |
| Ширина | 265 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A59011SAT |
| Місткість | 1 рулон |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 130 мм |
| Колекція | Prestige |
| Наявність замку | Да |
| Тип | Тримачі туалетного паперу в рулонах |
| Тип використовуваних рушників/папери | Рулони діаметром до 230 мм |
| Колір | Сатиновий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 352 ₴
