
Тримач паперу туалетний JUMBO COLORED (756AZ)
2 284,80 ₴
- В наявності
- Код: A75610AZ
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Тримач паперу туалетний COLORED призначений для використання великих рулонів. Виготовлений із високоякісного пластику з покриттям фарбою "Soft Touch", колір блакитний. Рекомендуємо використовувати з обладнанням серії COLORED. Має оглядове вікно для контролю за рівнем паперу, задня стінка виготовлена з прозорого пластику. Комплектується ключем і саморізами для кріплення.
Ідеально підходить для використання в місцях із середньою прохідністю: нічних клубах, ресторанах, готелях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Висота | 270 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 273 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A75610AZ |
| Місткість | 1 рулон |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 128 мм |
| Колекція | Colored |
| Наявність замку | Да |
| Тип | Тримачі туалетного паперу в рулонах |
| Тип використовуваних рушників/папери | Рулони діаметром до 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 284,80 ₴
