
Тримач паперу туалетний JUMBO подвійний PLUS (773)
1 915,20 ₴
- В наявності
- Код: A77311
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач паперу туалетний PLUS (подвійний) використовується в громадських туалетних кімнатах, де немає можливості часто замінювати рулони персоналом.
Матеріал корпусу ударостійкий пластик білого кольору. Проста конструкція — легко та зручно використовувати.
Зручні зубці для безконтактного відриву паперу, зокрема без перфорації. Наявність замка гарантує максимальну безпеку та зменшує ризик крадіжок рулонів.
Предназначены для встановлення в місцях із великою частотою відвідуваності, наприклад, в аквапарках, на стадіонах, парках відпочинку, вокзалах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Висота | 237 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Ширина | 419 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A77311 |
| Місткість | 2 рулони |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина | 129 мм |
| Колекція | PLUS |
| Наявність замку | Да |
| Тип | Тримачі туалетного паперу в рулонах |
| Тип використовуваних рушників/папери | Рулони діаметром до 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 915,20 ₴
