
Тримач паперу туалетний у пачках PLUS (622SAT)
1 444,80 ₴
- В наявності
- Код: A62201SAT
0 (800) 75-07-82
- +380 (67) 826-72-82
- +380 (95) 288-72-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тримач паперу туалетного в пачках PLUS - своєчасний, елегантний і зручний тримач, виготовлений з ударостійкого пластику, сірого (сріблястого) кольору.
Заправляється цей тримач листового туалетного паперу в пачках V- складання. Компактний розмір за великої місткості — 350 аркушів. Гігієнічний полістовий відбір паперу. Можливість дозаправляння будь-коли. Обладнаний спеціальним оглядовим віконцем для контролю ступеня заповненості витратними матеріалами. Відкривається під час натискання на кнопку.
Застосовується в місцях із середньою прохідністю: офіси, школи, театри, кінотеатри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar Plast |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A62201SAT |
| Місткість | 350 листів |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Колекція | PLUS |
| Матеріал | ABS пластик |
| Наявність замку | Ні - кнопка |
| Тип | Тримачі туалетного паперу в пачках |
| Тип використовуваних рушників/папери | Пачка V-складка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 444,80 ₴
